Warto korzystać z usług biura rachunkowego

Warto nam zaufać

kilka Dobrych powodów

Czyli plusy ze współpracy z MEGA Biurem

Oszczędność czasu

Twój czas jest najcenniejszy.
Pomyśl ile czasu poświęcasz lub musiałbyś poświęcić na comiesięczne wypełnianie dokumentów, prowadzenie ksiąg podatkowych, wypełnianie deklaracji.

Bezpieczeństwo firmy

Posiadamy Certyfikat Ministera Finansów, potwierdzający wiedzę i umiejętności w zakresie księgowości i rachunkowości. Certyfikat stanowi swoistą gwarancję, że Twoje rozliczenia podatkowe będą prowadzone w sposób właściwy.

Odpowiedzialność

MEGA Biuro rachunkowe posiada odpowiednie ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) od szkód wyrządzonych w następstwie wykonywania tych usług (np. błędów podatkowych), zgodnie z ustawą obowiązkowe (Dz. U. nr 234, poz. 1576).

Oszczedność pieniędzy

Brak kosztu zatrudnienia wykwalifikowanego księgowego, który prowadziłby księgowość w imieniu Twojego biznesu.
Zlecenie tych usług profesjonalnej obsłudze biura rachunkowego, jest tańsze, a jakość usług jest jest na najwyższym poziomie.

Wygoda

Korzystając z usług MEGA Biura rachunkowego przekazujesz wymagane dokumenty, a My zajmujemy się resztą.
Ty poświęcasz czas swojemu biznesowi, my kompleksowo obsługujemy księgowość Twojego biznesu.

Rozwiązania

Jeśli masz pytania wątpliwości możesz do nas zadzwonić - udzielimy Tobie odpowiedzi i pomożemy w formalnościach. W razie wystąpienia skomplikowanych problemów zwrócimy się o odpowiednią interpretację do biura informacji podatkowej. Przekażemy Ci odpowiedź w sposób przystępny i zrozumiały.

Bezpłatna Wycena Usług

Zapraszamy Do Współpracy​

Jeżeli rozpoczynasz prowadzenie działalności, szukasz sprawdzonego i rzetelnego biura rachunkowego, lub po prostu masz pytania, które rozwieją Twoje wątpliwości, skontaktuj się z nami.

W najkrótszym możliwym czasie, skontaktuje się z Tobą nasz specjalista aby omówić szczegóły współpracy.